fbTrack

Rpkom

skrót wydarzeń rpkom.pl 23 sierpnia

[li][b]Cyfrowy Polsat[/b] zwiększył do 3 GB promocyjny pakiet danych oferowany przy zakupie abonamentu TV w ofercie usług zintegrowanych Multioferta.
[li][b]Dialog[/b] wprowadza do oferty dla klientów biznesowych usługi hostingowe. [li][b]Huawei[/b] znalazło się w ogniu krytyki w USA, gdzie senator John Kyl stwierdził, że związanie się amerykańskiego Sprint Nextel umową z Chińczykami jest ryzykowne ze względów bezpieczeństwa kraju.
[li][b]Ministerstwo Obrony Narodowej[/b] analizuje treść porozumienia, które umożliwiłoby Urzędowi Komunikacji Elektronicznej wystawienia na aukcję w I kwartale 2011 r. częstotliwości z zakresu tzw. dywidendy cyfrowej, jakie dzisiaj znajdują się w dyspozycji wojska. [li][b]Osnova Telecom[/b] i [b]RusEnergoTelekom[/b], operatorzy z Rosji mogą w tym tygodniu otrzymać licencję na częstotliwości donosi dziennik "Vedomosti". [li][b]Polkomtel[/b] wprowadził do oferty tablet iPad w cenie od 1999 zł do 2999 zł w zależności od wybranej z urządzeniam taryfy na dostęp do internetu iPlus [li][b]Research In Motion[/b] wprowadziło do użytku nową wersję programu BlackBerry App World - klienta serwisu z aplikacjami na terminale BlackBerry
Źródło: Rzeczpospolita OnLine

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL