fbTrack

Rpkom

Ogicom dostarczył platformę hostingową Dialogowi

[b]Telefonia Dialog[/b] poinformowała dzisiaj o uruchomienie usług hostingu internetowego. Oferta skierowana jest do klientów, którzy korzystają z usług dostępu do internetu lub transmisji danych w sieci Dialogu.
Usługa rozliczana jest miesięcznie, a roczny koszt pakietówe waha się od 192 zł netto do 420 zł netto. Pakiety różnią się przede wszystkim dostępną powierzchnią dyskową oraz limitem transferu danych. Dialog nie stworzył platformy samodzielnie.
- Platformę programową dostarcza firma [b]Ogicom[/b], Dialog zajmuję się obsługą przed i posprzedażną – informuje [b]Marta Pietranik-Pacuła[/b], rzecznik Telefonii Dialog. Poznański Ogicom, to jedna z większych firm zajmujących się hostingiem. Oferta partnerów obowiązuje od połowy ubiegłego tygodnia. Ten sam Ogicom przejął niedawno 15 tys. klientów usług hostingowych [b]Netii[/b], która zrezygnował z prowadzenia tych usług (bazę abonenckę przyczyniło jej m.in. kilka akwizycji innych firm telekomunikacyjnych). [link=http://www.rp.pl/static/rpkom/files/dialog_hosting_cennik_produktu.doc]Cennik oferty hostingowej Telefonii Dialog[/link]
Źródło: rpkom.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL