fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jak zarządzać wydatkami

Bank ofert

Kredyt na auto w mBanku, bankomaty dla niewidomych i niedowidzących w BZ WBK, efektywne oszczędzanie na nowy samochód w Toyota Banku, nowe oprocentowanie w Banku Millennium
[srodtytul]Kredyt na auto w mBanku[/srodtytul]
W ramach trwającej promocji "Kredyt po EURopejsku" mBank obniża oprocentowanie kredytów w euro o 2 punkty procentowe (w stosunku do standardowej oferty) oraz prowizję w całym okresie kredytowania (wynosi ona 2 proc. bez względu na okres kredytowania i wiek pojazdu).
Bank oferuje też promocyjne warunki refinansowania kredytu z innego banku. W promocji mogą uczestniczyć osoby posiadające i prawidłowo obsługujące przynajmniej jeden produkt kredytowy w banku od minimum sześciu miesięcy lub korzystający z rachunku eKONTO, na który dokonywane są regularne wpływy (także od minimum sześciu miesięcy).
Kredyt samochodowy w euro w mBanku oferowany jest na następujących zasadach: oprocentowanie składa się ze stałej marży banku, powiększonej o stawkę EURIBOR 3M; może być przeznaczony na zakup nowego lub używanego pojazdu osobowego albo pojazdu ciężarowego o masie do 3,5 tony; minimalna kwota kredytu - tak jak w przypadku innych walut (PLN, CHF, EUR) - wynosi 5 tys. zł, maksymalna nawet 350 tys. zł (130 tys. w przypadku refinansowania), w tym do 100 tys. zł bez wkładu własnego.
[srodtytul]Bankomaty dla niewidomych i niedowidzących w BZ WBK[/srodtytul]
Bank Zachodni WBK uruchomi bankomaty dla osób niewidomych i niedowidzących. W tym celu bank przystosuje 14 urządzeń znajdujących się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Olsztynie i Bydgoszczy. Usługa zostanie wdrożona pod koniec sierpnia br. Podczas korzystania z urządzenia komunikaty dźwiękowe będę odtwarzane wyłącznie w słuchawkach tak, aby osoby wypłacające gotówkę miały zapewnioną dyskrecję i mogły czuć się bezpiecznie.
[srodtytul]Efektywne oszczędzanie na nowy samochód w Toyota Banku[/srodtytul]
Indywidualny Plan Oszczędzania Yaris (IPO Yaris) oferowany przez Toyotę Bank, to oferta, gdzie wpłaty na samochód traktowane są jak wpłaty na lokatę. Polega na wpłaceniu kwoty początkowej, którą ustala się z bankiem. Później co miesiąc zasila depozyt w określonej, uzgodnionej z bankiem kwocie. Minimalny wkład początkowy wynosi 2 tys. zł. Oprocentowanie wynosi 5,50 proc., z top bonusem – 7,43 proc., a okresy oszczędzania wynoszą 12, 18 lub 24 miesiące.
[srodtytul]Nowe oprocentowanie w Banku Millennium[/srodtytul]
Bank Millennium rozpoczyna drugą edycję promocji Konta Oszczędnościowego. Oprocentowanie nowych środków wpłaconych na to Konto wyniesie 5,5 proc. w skali roku w okresie promocji.
Masz pytanie, wyślij e-mail do autorki: [mail=a.ogonowska@rp.pl]a.ogonowska@rp.pl[/mail]
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA