fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Ceny ofertowe i transakcyjne w miastach południowej Polski

Fotorzepa, BS Bartek Sadowski
>> [b]W Katowicach[/b] jest duża podaż mieszkań i sporo oglądających, ale transakcji niewiele. Zainteresowanie nabywców koncentruje się na lokalach w cenie do 150 – 160 tys. zł – twierdzi Piotr Kasprzycki z agencji Lexpol. Za taką kwotę można kupić do 50 mkw. do remontu w południowych dzielnicach, np. Brynów, Ligota.
>> [b]W Krakowie[/b] można zauważyć rosnące zainteresowanie mieszkaniami z rynku wtórnego – mówi Joanna Targowska z Ober-Haus. Dotyczy ono głównie lokali dwupokojowych w cenie nieprzekraczającej 340 – 350 tys. zł. Najszybciej dochodzi do transakcji, gdy w tej cenie jest jeszcze garaż lub miejsce postojowe, a budynek ma nie więcej niż sześć – siedem lat.
>> [b]We Wrocławiu[/b] nadal największą popularnością cieszą się lokale dwupokojowe w cenie do 300 tys. zł – informuje Jarosław Janczyński z Metrohouse. W drugiej kolejności powodzenie mają jednopokojowe. Po powodzi część osób interesuje się tylko nieruchomościami na południu miasta, na terenach, gdzie nie występuje zagrożenie podtopieniami.
[i]Za tydzień: ceny mieszkań używanych w centralnej Polsce (Łódź, Poznań, Radom, Warszawa). [/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA