fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Lato z dobrym scenariuszem

materiały prasowe
16. Festiwal Filmowy i Artystyczny Lato Filmów oraz konferencja scenarzystów Script Forum od 12 do 21 lipca w Warszawie
Produkcje prezentowane w czasie Lata Filmów są dobierane pod kątem scenariusza, organizatorzy wybierają tylko dobrze napisane historie. Najlepsze produkcje pokazane zostaną w Międzynarodowym Konkursie na Film z Najlepszym Scenariuszem oraz po raz pierwszy w tym roku w Konkursie Krótkich Filmów z Najlepszym Scenariuszem.
W programie jest również panorama kina światowego, najciekawsze filmy Krzysztofa Nowaka Tyszowieckiego, retrospektywa wybitnego hiszpańskiego scenarzysty Rafaela Azcony oraz nestorów polskiej szkoły scenariuszowej Tadeusza Chmielewskiego i Krzysztofa Teodora Toeplitza.
Pokazy odbędą się w kinie Rejs i Luna oraz w plenerze - w klubie Plac Zabaw na Agrykoli. Organizatorzy zapraszają również na spotkania z gośćmi festiwalu m.in. Mateuszem Kościukiewiczem, Pawłem Salą, Janem Kidawą-Błońskim oraz Feliksem Falkiem.
Festiwalowi towarzyszyć będzie Script Forum – największa w Polsce impreza branżowa dedykowana scenarzystom filmowym i telewizyjnym oraz wiele wydarzeń artystycznych – koncertów i wystaw m.in. w Klubach Plan B, Nowy Wspaniały Świat oraz Lorelei. Lato Filmów w tym roku potrwa od 12 do 21 lipca.
Więcej informacji na [link=http://www.latofilmow.pl]www.latofilmow.pl[/link].
Czytaj też "Script Forum od poniedziałku" - [link=http://www.pisf.pl/pl/pierwsze-ujecie/dzieje-sie/script-forum-od-poniedzialku]w serwisie Pierwsze Ujęcie PISF[/link].
Źródło: Materiały Organizatora
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA