Rpkom

Ministerstwo Infrastruktury zaabonowało VoiceLink

Resort rozpoczął korzystanie z usługi, dzięki której udostępnia darmową infolinię w technologii IP użytkownikom[link=http://cyfryzacja.gov.pl/] portalu informacyjnego o technologii cyfrowej[/link] w nadawaniu telewizyjnym.
[link=http://www.techbox.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=13&Itemid=150]VoiceLink[/link] umożliwia zestawienie połączenia po kliknięciu na ikonę usługi uruchamiającą aplet komunikacyjny. Po stronie użytkownika konieczne są słuchawki i mikrofon. Po stronie operatora infolinii taki sam zestaw, lub bramki, czy telefony IP.
  Usługa została zaabonowana przez resort na cztery lata. Kontrahentem Ministerstwa jest firma MSG Media. Ponieważ wartość usługi w ciągu 4 lat będzie niższa niż 14 tys. euro, to zgodnie z prawem zamówień publicznych MI nie miało obowiązku ogłaszać przetargu. Jak informują jego przedstawiciele "wykonana została analiza rynku wśród firm, które zajmują się aktywacją oraz utrzymaniem usługi < >", w efekcie której wybrana została oferta MSG Media. Dostawcą systemu komunikacyjnego jest Activis Polska.
Źródło: rpkom.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL