Rpkom

Emporia Telecom: Orange nie ceni seniorów

Grzegorz Możdżdżyński, prezes Emporii w Polsce, która projektuje i sprzedaje telefony dla osób starszych zapowiada, że za parę dni znajdą się oficjalnie one w ofercie następnego operatora komórkowego w Polsce.
Od września, kiedy austriacka firma weszła na polski rynek, tylko Polska Telefonia Cyfrowa sprzedawała je w swojej sieci. Telefony marki Emporia można było też kupić w kanałach pozaoperatorskich.
  - Nie będę ujawniał, który operator jako następny wprowadzi nasze telefony do sprzedaży, niech pochwalą się sami - mówi Możdzyński. Jednak zapewnia on, że telefony Emporii będą niebawem dostępne w trzech sieciach komórkowych w Polsce: Erze, Plusie i Playu. Nie wprowadzi ich tylko Orange. Dlaczego? Według Możdżyńskiego menadżerowie polskiego Orange boją się podjąć samodzielnie decyzję i wprowadzić na rynek coś, czego nie ma w globalnym katalogu grupy Orange. - Drugi zaś powód jest taki, że w polskim Orange nie uważają tej grupy klientów za zbyt perspektywiczną i twierdzą, że nie opłaca się im zbyt mocno subsydiować sprzedaż takich telefonów. Dlatego wybierają tańsze modele innych producentów dla starszych osób- twierdzi Możdżyński.
Źródło: rpkom.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL