fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rpkom

Tele-Polska chce wejść na NewConnect

Operator zapowiedział swój debiut na alteratywnym rynku giełdowym. W wyniku emisji akcji zamierza pozyskać „co najmniej 1 mln zł". Zarząd spółki deklaruje, że NewConnect, to wyłącznie krok pośredni w drodze na warszawską Giełdę Papierów Wartościowych
 
Tele-Polska Holding składa się zgrupy czterech firm koncentrujących się na różnych segmentach rynku telekomunikacyjnego: e-Telko (infrastruktura, tranzyt), Tele-Polska (usługi dla klientów detalicznychy i biznesu), Teltratraffic (terminacja międzynarodowa) i DID (reseller). Jego akcjonariuszami są dwie spółki zarejestrowane poza granicami polski: Al Awael Investments Ltd. oraz W Investments Ltd. Ta druga związana jest z założyciele i prezesem zarządu spółki Piotrem Wiśniewskim.
 
Jak odają przedstawiciele grupy w ubiegłym roku skonsolidowane przychody Tele-Polska Holding wyniosły 80 mln zł (w skład grupy wchodziły wówczas e-Telko i TelePolska).W tym roku konsolidacja obejmie również Teltraffic i DID.W tym roku holding jest rentowny. Jego przedstawiciele nie chcą podać wartości zysku netto.
Źródło: rpkom.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA