fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Warszawa

Ze słowami i bez

W Sali Kongresowej zobaczymy m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju
Materiały Promocyjne
Ci znani i ci, którzy na popularność jeszcze pracują. Ci słów używający i ci, którzy rozbawiają publiczność niemal w milczeniu, za to z pomocą muzyki.
Ci zajmujący się obyczajowością i ci od polityki. Ci lubiący być na scenie w grupie i ci, którzy najlepiej czują się na niej w pojedynkę. Jednym słowem ci różni – tak jak to tylko możliwe w kabarecie – zajmą miłośnikom tej sztuki poniedziałkowy wieczór. Wystąpią podczas trzeciej edycji Kabaretonu Warszawskiego.
Głównym magnesem przyciągającym publiczność do Sali Kongresowej są oczywiście niekwestionowane gwiazdy, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju, Grupa MoCarta, Piotr Bałtroczyk i Jerzy Kryszak. Ale podczas tego wieczoru warto również poświęcić uwagę wykonawcom, którzy jeszcze statusu gwiazdy nie osiągnęli. Swoje programy zaprezentują Kabaret Skeczów Męczących z Kielc oraz Kabaret Młodych Panów z Rybnika. I z pewnością nie będą mieli wielkich trudności, by do swojego poczucia humoru przekonać widzów.
[i] Kabareton warszawski, Sala Kongresowa, PKiN, pl. Defilad 1, bilety: 60 – 85 zł, rezerwacje: [link=http://www.biletynakabarety.pl]www.biletynakabarety.pl[/link], poniedziałek (26.10), godz. 19[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA