fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Warszawa

Koncert z sercem i misją

Dudziak wystąpi z big bandem, używając głosu jako jednego z instrumetów
Fotorzepa, BS Bartek Sadowski
Urszula Dudziak, Mika Urbaniak, Gaba Kulka i Grzegorz Turnau pojawią się na jedynym koncercie w Mechaniku zespoleni misją pomocy dla ich przyjaciela Dominika.
W Wigilię 2008 r. Dominik uległ poważnemu wypadkowi drogowemu. Doznał obrażeń wewnętrznych, ale najpoważniejszy okazał się uraz kręgosłupa, który skazał go na życie na wózku. Pierwsze diagnozy lekarskie brzmiały jak wyrok – paraliż i życie pod respiratorem, ale od tamtej chwili chory zaczął samodzielnie oddychać i odzyskał czucie w rękach. Całkowity dochód z tego koncertu zostanie przeznaczony na jego dalsze leczenie i rehabilitację.
Czwórka, którą będzie można podziwiać, ma świeże wydawnictwa i nowe rzeczy do zaprezentowania. Turnau wydał w tym roku płytę z niepublikowanymi wcześniej piosenkami. Album Kulki „Hat, Rabbit“ święci triumfy. Piosenki Urbaniak na jej płycie „Closer“ są jasne i bardzo melodyjne. Absolutnie wyjątkowy jest album Urszuli Dudziak, która pierwszy raz zaśpiewała z big bandem, używając głosu jako jednego z instrumentów. Czego nie zobaczymy na scenie, odda z nawiązką jazzowa klasyka, do której miejmy nadzieję powróci w koncercie. [i] Mission Is Possible, Mechanik, ul. Narbutta 87, bilety: 30 – 35 zł, rezerwacje: tel. 22 234 83 14, środa (21.10), godz. 20[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA