fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Fighting

Materiały Promocyjne
Shawn McArthur (Tatum), chłopak z małego miasta, przyjeżdża do Nowego Jorku. Zagubiony, bez pieniędzy, próbuje jakoś związać koniec z końcem, handlując na ulicy podrabianym towarem.
Jego życie ulega zmianie, gdy wdaje się w bójkę. Wygrywa, a jednym z przypadkowych widzów ulicznego pojedynku jest Harvey Boarden (Howard), cwaniak i krętacz, który ma kontakt z ludźmi z półświatka. Jest pod wrażeniem siły i sprawności Shawna, więc oferuje chłopakowi układ. Zostanie jego menedżerem, a w zamian załatwi mu walkę na gołe pięści, za duże pieniądze.
Shawn wkrótce staje się gwiazdą nielegalnych bijatyk, w końcu jednak będzie musiał wybrać, co jest dla niego ważniejsze: kariera ulicznego zabijaki czy związek z pewną urokliwą barmanką. Nie było pokazu prasowego, więc nie jestem w stanie ocenić, czy film oferuje coś ponad efektowne „łubu-du”. „Fighting” zrealizował utalentowany nowojorski reżyser Dito Montiel, który za swój debiut fabularny „Wszyscy twoi święci” odebrał nagrodę dla najlepszego reżysera na festiwalu w Sundance. Podobno „Fighting” jest inspirowany przeżyciami z dzieciństwa Montiela.
W roli głównej występuje Channing Tatum, gwiazda kina tanecznego spod znaku „Step Up”. [i]USA 2009, reż. Dito Montiel, wyk. Channing Tatum, Terrence Howard, Luis Guzman [/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA