fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jak zarządzać wydatkami

Bank ofert

Prawo do debetu w rachunku dla użytkowników telefonów komórkowych i nowe produkty strukturyzowane. Zobacz, co nowego w produktach bankowych
[srodtytul]Debet przez komórkę[/srodtytul]
Klienci Inteligo mogą uzyskać prawo do debetu w rachunku za pośrednictwem lekkiego serwisu internetowego banku, przeznaczonego dla użytkowników telefonów komórkowych. Złożenie wniosku i przyznanie debetu odbywa się w ramach jednej sesji logowania. Bank zapewnia, że wypełnienie wniosku zajmuje nie więcej niż 90 sekund. W przypadku pozytywnej decyzji, środki są od razu do dyspozycji. Klient może ubiegać się maksymalnie o 2000 zł.
[srodtytul]Nowe struktury w ING[/srodtytul]
ING proponuje dwie nowe lokaty strukturyzowane. Klientom detalicznym bank proponuje 12-miesięczną Inwestycyjną Lokatę Terminową „Stawiam na złotego”. Jej rentowność będzie zależała od tego, jak bardzo polska waluta umocni się w tym czasie wobec euro. Maksymalny możliwy zysk wynosi 12,5 proc., a minimalna kwota lokaty to 10 tys. zł. Sprzedaż lokaty trwa do 23 października. Natomiast klientom private banking ING proponuje dwuletnią lokatę powiązaną z indeksem WIG20.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA