fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ekonomia

Tłumy na Targach Pracy Monsterpolska.pl

Targi Pracy Keep Poland Working, które odbyły się 8 października 2009 r. w Warszawie
Fotorzepa, Rob Robert Gardziński
Targi Pracy Keep Poland Working, które odbyły się w czwartek w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, przyciągnęły rzesze zwiedzających w różnym wieku
Poszukujących pracy witał wielki pluszowy potwór – żywa maskotka firmy Monster Polska, organizatora targów. Potwór zachęcał do wyciągnięcia z worka chińskiego ciasteczka z poradą zawodową.
Na zwiedzających czekały stanowiska 30 firm, m.in.: Hewlett Packard, Bayer, Makro Cash and Carry, Polkomtel, Faurecia, Accenture, KPMG i Nestle Waters. Prawie każdy mógł znaleźć ofertę dla siebie – od pracownika restauracji, administracji biurowej i przedstawicieli handlowych po wysokiej klasy specjalistów IT, prawników i ekonomistów. Można było również skorzystać z kiosków internetowych i przeszukiwać pełną bazę ofert pracy Monsterpolska.pl. Warto było również wybrać się na indywidualną sesję coachingową, na której uczestnicy targów otrzymywali poradę, jak powinni zaplanować swoją karierę zawodową. Sesja trwała ok. 40 min. i jest bezpłatna. Zainteresowanie coachingiem było tak duże, że już ok. godziny 12 trzeba się było zapisywać na sesję o godz. 14. Uczestnicy targów, którzy nie mieli okazji skorzystać z sesji, mogą się na nią umówić pisząc bezpośrednio na [mail=coaching@coachingcenter.pl]coaching@coachingcenter.pl[/mail].
W sali konferencyjnej odbywały się natomiast zbiorowe sesje szkoleniowe o zróżnicowanej tematyce. Można się było podczas nich dowiedzieć m.in. jakie są skuteczne narzędzia rozwoju zawodowego, jaka jest rola pracy w życiu człowieka czy jak przygotować swój wizerunek przed spotkaniem rekrutacyjnym. Na targach Keep Poland Working pojawili się również przedstawiciele Urzędu Pracy m.st. Warszawy, którzy rozdają płytki z informacjami dla osób bezrobotnych i torby ekologiczne z napisem: „Uszy do góry, TU znajdziesz pracę”. Jak podają organizatorzy, Targi Pracy Keep Poland Working odwiedziło 3 tys.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA