fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Joanna Mucha dla tv.rp.pl

Joanna Mucha w studio tv.rp.pl
Fotorzepa, Radek Pasterski RP Radek Pasterski
Joanna Mucha, posłanka Platformy zapewnia, że prace nad nową ustawą medialną, które trwają w ministerstwie kultury, niebawem znajdą finał w Sejmie.
Obejrzyj [link=http://www.rp.pl/artykul/364280.html]rozmowę na tv.rp.pl[/link]
— To kwestia może nie dni, ale kilku tygodni — uważa posłanka. Komentując krytycznie to, co działo się w środę wokół nowo wybranej rady nadzorczej TVP, stwierdziła z ironią: — Może prof. Ewa Nowińska nie zostanie wypuszczona z gmachu TVP, bo to by nie dopuścić do posiedzenia rady — powiedziała. (Prezes Farfał do TVP wpuścił jedynie prof Nowinska, nominowaną do rady przez ministra Grada - przyp. red).
W opinii Joanny Muchy największe szanse uchwalenia ma projekt ustawy in vitro przygotowany przez Jarosława Gowina: — Oceniam te szanse na 60 proc., projektowi Małgorzaty Kidawy-Błońskiej daję 40 proc. Reszta projektów nie ma szans.
Rozstrzygające będzie zachowanie posłów PSL. Jak będzie głosował premier Tusk? — Nie wiem - odparła. — Może nie weźmie udziału w głosowaniu — przyznała.
Joanna Mucha nie chce odnosić się do opinii, że jest najładniejszą posłanką w tym Sejmie. — Stereotypy są szkodliwe — dodała.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA