fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Koncert Maseckiego i Ravitza - KONKURS

materiały prasowe
Klub Powiększenie zaprasza na koncert Marcina Maseckiego i Ziv Ravitza. Zagrają w piątek, 4 września o 20.00. Dla naszych czytelników mamy dwa zaproszenia.
Masecki (pianino) i Ravitz (perkusja) spotkali się w Berklee College of Music w Bostonie w 2002 roku. Wspólnie z Garthem Stevensonem założyli trio TAQ z którym występowali w Polsce i USA oraz nagrali płytę "TAQ - Live in Mińsk Mazowiecki".
Masecki i Ravitz, mimo, że mieszkają w różnych miejscach, pierwszy w Buenos Aires i w Warszawie, drugi w Nowym Jorku i Tel Avivie, spotykają się kilka razy w roku, by wspólnie grać i tworzyć, a na ich koncertach nie ma pustych miejsc.
Po koncercie rozpoczną się aFrykasy. Cykliczna impreza Grajka Krawca i Papa Zury.
[srodtytul]Side One Sound System i Głosy z Pacyfiku[/srodtytul]
[b]5.09[/b]
Side One Sound System
Impreza
start 21.00
Zagrają:
[b]dj Wojtekkk[/b] - właściciel warszawskiego sklepu płytowego Side One. Płyty kolekcjonuje od ponad 20 lat. Jako DJ grywa regularnie od 14 lat, a jego styl łączy w sobie różnego rodzaju nowości płytowe z nagraniami starszymi i korzennymi, które tworzyły i nadal tworzą historię muzyki.
[b]dj PWX[/b] - w swoich setach nie może przez dłuższy czas skupić się na jednym stylu muzycznym. Lubi, jak w Latającym Cyrku Monty Pythona, puścić coś z zupełnie innej beczki. W swoich setach miesza disco, electro, house, electrofunk i post punk, brzmienia miękkie i subtelne z ostrymi, ciężkimi i brudnymi.
[b]7.09[/b]
Greenpeace zaprasza na pokaz slajdów Głosy z Pacyfiku z ekspedycji na Wyspy Cooka. Spotkanie, które rozpocznie się o 19.00 poprowadzi Katarzyna Guzek (Greenpeace).
Zobacz: [link=http://www.klubpowiekszenie.blogspot.com]www.klubpowiekszenie.blogspot.com[/link]
[ramka]KONKURS
Dla naszych czytelników mamy dwa zaproszenia na koncert.
Wygrają dwa pierwsze zgłoszenia na adres [mail=kultura@rp.pl]kultura@rp.pl[/mail].
[b]Znamy już zwycięzców, dziękujemy za udział w konkursie :)[/b]
[/ramka]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA