fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Żona Jacksona podawała mu narkotyki

Trwa ustalanie przyczyn śmierci króla popu
Fotorzepa, Piotr Nowak PN Piotr Nowak
Partnerka króla popu podawała mu zastrzyki z leków przeciwbólowych. Według amerykańskiego serwisu plotkarskiego TMZ miało do tego dochodzić regularnie w latach 90.
Debbie Rowe miała współpracować z dermatologiem Michaela Jacksona. Kobieta podawała silne leki na życzenie piosenkarza. Według serwisu potrzebował on znieczulenia nawet przy mało inwazyjnych zabiegach: takich jak leczenie trądziku.
Informacje o silnych środkach znieczulających i narkotykach znajdują się w dokumentach medycznych gwiazdy, które przechowuje policja w aktach śledztwa w sprawie molestowania nieletniego w 2005 roku. Oświadczenie nie mówi jednak, jakiego rodzaju to były narkotyki oraz jakie dawki były aplikowane. Rowe była wcześniej pielęgniarką Jacksona. Na ostateczne rezultaty sekcji zwłok piosenkarza wciąż trzeba czekać, ale w mediach cały czas pojawiają się nowe informacje na temat narkotyków i silnych leków, które miały przyczynić się do jego śmierci. Michael Jackson zmarł 25 czerwca w wieku 50 lat. Według wstępnych raportów przyczyną śmierci był atak serca.
Źródło: TMZ.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA