Telewizja

Romantyczna komedia Sydneya Pollacka

Zrealizowany przez Billy’ego Wildera głośny melodramat z lat 50. „Sabrina” z Audrey Hepburn, Humphreyem Bogartem i Williamem Holdenem po latach zmienił się w romantyczną komedię.
W remake autorstwa Sydneya Pollacka wystąpili: Julia Ormond, Harrison Ford i Greg Kinnear.W okazałej rezydencji na Long Island mieszka bogata rodzina Larrabee. Starszy z dwóch braci Linus jest tytanem pracy, zainteresowanym wyłącznie pomnażaniem rodzinnego majątku. Młodszy brat David jest jego przeciwieństwem – to lekkoduch łasy na kobiece wdzięki. Ale i on staje przed szansą przysłużenia się rodzinie, jeśli jego romans z Elizabeth Tyson zakończy się małżeństwem. Doszłoby do fuzji dwóch potężnych firm.
Wtedy pojawia się Sabrina, córka szofera, która po dwuletnim pobycie w Paryżu z brzydkiego kaczątka zmieniła się w atrakcyjną kobietę. Od dawna zakochana w Davidzie ma teraz szansę go zdobyć. Pokrzyżowałoby to jednak plany rodziny Larrabee, więc do akcji wkracza Linus. Chce skupić na sobie uwagę dziewczyny i odciągnąć ją od korzystnie zaręczonego brata. Linus wpada w zastawioną przez siebie pułapkę – pierwszy raz w życiu traci głowę dla kobiety. [i]niedziela | Sabrina
21.20 | TVP 1 | Komedia romantyczna. USA 1995[/i]
Źródło: Rzeczpospolita

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL