fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jak zarządzać wydatkami

Bank ofert

Zobacz, co nowego w produktach bankowych
[srodtytul]Jest drożej[/srodtytul]
MultiBank podwyższył opłaty za prowadzenie MultiKonta ja i my w taryfie Active (z 7 zł do 9,50 zł), MultiKonta Aquarius w taryfie Classic (z 15 zł do 19,50 zł) oraz MultiKonta Aquarius w taryfie Intensive (z 40 zł do 49,50 zł). Zmieniły się również warunki zwrotu opłat za prowadzenie MultiKont.
W przypadku MultiKonta Aquarius w taryfie Classic opłatę odzyska się wtedy, gdy wpływy na rachunek wyniosą co najmniej 8 tys. zł miesięcznie. Wpływy posiadaczy MultiKonta ja i my w taryfie Active muszą przekraczać 2,5 tys. zł miesięcznie lub suma środków ulokowanych w MultiBanku powinna wynosić minimum 20 tys. zł.
[srodtytul]Dla pięćdziesięciolatków i starszych[/srodtytul]
Bank Zachodni WBK proponuje osobom po 50. roku życia Konto Aktywni 50+. W ramach dołączonego do rachunku bezpłatnego ubezpieczenia Medical Assistance można korzystać z ułatwień medycznych i 5-proc. rabatu w sieci aptek Dbam o Zdrowie. Opłata za prowadzenie konta wynosi 3 zł miesięcznie, a opłata za kartę 1 lub 3 zł.
[srodtytul]Na cztery miesiące[/srodtytul]
Fortis Bank i Dominet Bank wprowadziły do swoich ofert lokatę Po Prostu. Jest to depozyt czteromiesięczny o stałym oprocentowaniu w wysokości 6,6 proc. w skali roku. Minimalna kwota lokaty to 1 tys. zł.
[srodtytul]Odsetki płatne z góry[/srodtytul]
Euro Bank proponuje nową trzymiesięczną lokatę z odsetkami wypłacanymi z góry. Jej stałe oprocentowanie wynosi 6 proc. w skali roku. Zdeponować trzeba co najmniej 200 zł.
[srodtytul]Niższe oprocentowanie[/srodtytul]
Polbank EFG obniżył o 0,5 pkt oprocentowanie rachunku oszczędnościowego. Obecna stawka (zmienna) to 5 proc. w skali roku.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA