fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Etiuda&Anima - KONKURS

La maison en petit cubes
Materiały Promocyjne
KINO.LAB zaprasza na przegląd etiud filmowych i animacji, prezentowanych podczas zeszłorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Etiuda&Anima”.
Na festiwalu swoje osiągnięcia prezentują studenci szkół filmowych i artystycznych z całego świata oraz twórcy animacji artystycznej - profesjonaliści, studenci, i niezależni realizatorzy.
Przegląd w KINO.LABie podzielony będzie na bloki tematyczne: [b]BLOK I:[/b] Filmy nagrodzone w konkursie Etiuda (117’)
27 marca 2009, piątek, godz. 21.00 [b]BLOK II:[/b] zestaw filmów z PWSFTviT – laureata nagrody specjalnej za najlepszy zestaw filmów zgłoszony do konkursu przez szkołę (95’) 28 marca 2009, sobota, godz. 16.00 [b]BLOK III:[/b] filmy nagrodzone w konkursie Anima (100’) 28 marca 2009, sobota, godz. 18.00 [b]BLOK IV:[/b] zestaw izraelskich animacji z Bezalel Academy of Arts & Design w Jerozolimie (75’) 29 marca 2009, niedziela, godz. 20.00 [ramka]KONKURS Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na każdy z bloków. Decyduje kolejność zgłoszeń na adres [mail=kultura@rp.pl]kultura@rp.pl[/mail] [b]Znamy już zwycięzców. Dziękujemy za udział w konkursie :)[/b][/ramka] [link=http://www.kinolab.art.pl/info.php?id=233" target="_blank]Szczegóły[/link]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REDAKCJA POLECA

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA