fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Marszałkowska za pół miliona

do wzięcia od ręki w agencjach nieruchomości
Rzeczpospolita
Śródmieście, Ochota, Żoliborz, Mokotów – wszystkie te dzielnice uchodzą za prestiżowe, choć najdrożej jest w Śródmieściu.
Najdroższe w tabeli „Do wzięcia od ręki” jest mieszkanie przy ul. Gamerskiego w Śródmieściu. Trzy pokoje na 55 mkw. zostały wystawione na sprzedaż za 700 tys. zł, czyli grubo ponad 12 tys. zł za mkw.
Z kolei na Marszałkowskiej za dwupokojowe mieszkanie 49 mkw. sprzedający życzy sobie równo pół miliona złotych. Chodzi o kamienicę z 1950 r. Równo 10 tys. zł za mkw. kosztuje lokal przy ul. Starej w pobliżu Rynku Nowego Miasta. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 90 mkw., na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1947 roku zostało wystawione na sprzedaż za 900 tys. zł.
Natomiast właściciele mieszkań na Starym Mieście mają mniejsze oczekiwania cenowe, gdyż kawalerka (35,5 mkw.) przy ul. Długiej jest oferowana za 284 tys. zł, czyli 8 tys. zł za mkw. Oferty z innych dzielnic są tańsze: 7,8 tys. zł za mkw. mieszkania przy ul. Broniewskiego na Żoliborzu czy 7,5 tys. zł za mkw. lokalu przy Grójeckiej na Ochocie.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REDAKCJA POLECA

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA