fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Wymyśl wycieczkę i pojedź za darmo

materiały prasowe
Niemieckie biuro podróży Wikinger Reisen, specjalizujące się w organizacji aktywnego wypoczynku, zachęca turystów do stworzenia własnego programu wyjazdu. Najlepsza propozycja znajdzie się w katalogu na 2019 rok
„Twórca podróży" (niem. Reisegestalter) - to nazwa konkursu organizowanego przez niemieckiego touroperatora Wikinger Reisen. W rywalizacji mogą wziąć udział i indywidualni turyści, i klienci biur agencyjnych. Wystarczy do 8 grudnia wysłać na adres organizatora propozycję wymarzonej wycieczki. Zwycięski program znajdzie się w katalogu na 2019 rok, a jego twórca będzie mógł go wypróbować.
Zdaniem organizatorów konkursu idealna wycieczka powinna być utrzymana w takim stylu, w jakim odbywają się inne podróże sprzedawane przez Wikinger Reisen, czyli być aktywna i interesująca. Równie ważne jest, by była możliwa do zorganizowania. Touroperator przyznaje, że pomysły i propozycje klientów korzystających z usług agentów to dla niego cenna wskazówka, z której chętnie korzysta w procesie obsługi turystów. – To bardzo ważne, by znać oczekiwania klientów – podkreśla dział marketingu Wikinger Reisen.
Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony pod koniec roku.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA