fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Krystyna Pawłowicz pisze do Kukiza

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Paweł Kukiz wychodzi teraz na niepoważnego grajka, któremu starczyło zapału do czasu pierwszych oklasków po I turze - napisała posłanka PiS Krystyna Pawłowicz w liście rozesłanym do mediów.

"Nacieszył się, pogłaskali go, pocmokali. P. Kukiz butnie oceniał i zapowiadał co zrobi z "tym systemem" - pisze Pawłowicz (pisownia cytatów jest oryginalna). "A zrobi HO, HO, HO ! A może i więcej! I co, powietrze z dętki uciekło, P. Kukiz porzuca swych wyborców i wraca do muzyki".

W liście Krystyna Pawłowicz wzywa Pawła Kukiza, by ten nie poddawał się i pozostał "POLSKIM WOJOWNIKIEM". Posłanka przyznaje, że i ona wiązała z Kukizem nadzieje na zmiany w Polsce, a teraz czuje się oszukana i uważa, że muzyk stchórzył.

"Właśnie teraz, gdy wygrał antysystemowy kandydat na prezydenta A. Duda, którego obecny system JUŻ niszczy, pojawiła się PRAWDZIWA, REALNA SZANSA, by Polskę zmienić, by też Pan, niby "zbuntowany", niby "antysystemowy", mógł mieć w tym swój i swych wyborców udział, to Pan teraz TCHÓRZY?!".

Pawłowicz pisze, że Kukiz sam się "wyautowuje swoimi fochami". "Nie wstydzi się Pan, nie boi, że będzie posądzony przez swój elektorat chcący SZEROKICH zmian, nie tylko jowów, że Pan ich OSZUKAŁ, a teraz jak słaba mimoza wycofuje się rakiem, "do mamusi, do muzyki"?".

"Jaka jest Pana ODPOWIEDZIALNOŚĆ Panie Pawle Kukiz za tę Polskę, którą Pan ponoć tak kocha? No, jaka?" - pyt dramatycznie Krystyna Pawłowicz.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości apeluje do Pawła Kukiza, by ten pomógł PiS i innym patriotycznym środowiskom dokończyć rozpoczęte już zmiany, zwłaszcza że muzyk już "zorganizował ideowo" swoich wyborców.

"Proszę nam pomóc! Proszę pomóc Polsce! To przecież Pana rodzinna tradycja. To dziś Pana PATRIOTYCZNY OBOWIĄZEK! Czekamy na Pana w Sejmie!" - kończy Krystyna Pawłowicz.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA