fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Nowe osiedla pod Poznaniem

Materiały Inwestora
Rusza trzeci etap osiedla domów w Bninie koło Kórnika. Ceny budynków zaczynają się od 249 tys. zł.

Inwestycję realizuje KM Building. Firma buduje także osiedle Słoneczne w Brodowie. W nowym etapie inwestycji w Bninie powstanie 31 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 68 i 86 mkw. W dwóch ukończonych częściach inwestycji powstały 42 budynki

- Poprzedni rok był dla nas bardzo udany. Nie spodziewaliśmy się, że nasza sprzedaż wzrośnie aż o 100 proc., a w związku ze stosunkowo ciepłą zimą udało nam się przyspieszyć prace budowlane – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Firma ma w planach kolejne inwestycje. Szczegółów na razie nie zdradza. Wiadomo już jednak, że projekt Rodzinny Zakątek zostanie rozbudowany o kolejne etapy. Deweloper przewiduje na osiedlu kolejny plac i pawilon handlowy.

W trzecim etapie firma oferuje domy szeregowe o powierzchni 68 i 86 mkw. Ceny są takie same jak w poprzednich etapach. Nieruchomości o powierzchni 68 mkw. deweloper wycenił na 249 tys. zł, a te o powierzchni 86 mkw. - na 298 tys. zł.

Domy są oddawane w standardzie deweloperskim. Istnieje możliwość wykończenia budynku pod klucz przez dewelopera. Lokale są objęte rządowym programem dopłat do kredytów "Mieszkanie dla młodych".

W większych budynkach deweloper zaplanował cztery pokoje, w mniejszym - trzy. - Każdy dom ma strych o powierzchni od 15 do 18 mkw., a także balkon i ogródek - mówią przedstawiciele dewelopera. Budynki stoją na działkach o powierzchni 250 mkw.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA