fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Kamil Durczok odchodzi z TVN. Trzy osoby narażone na mobbing

Kamil Durczok
Fotorzepa
Specjalna komisja badająca zarzuty mobbingu i molestowania seksualnego w TVN ustaliła, że trzy osoby zostały narażone na niepożądane zachowania. Ze stacją rozstaje się były szef "Faktów" Kamil Durczok.

Komisja TVN w oświadczeniu przesłanym do mediów napisała, że Komisja prowadziła swoje działania głównie poprzez rozmowy z 37 obecnymi i byłymi pracownikami i współpracownikami redakcji „Faktów TVN" i "zidentyfikowała przypadki niepożądanych zachowań włącznie z mobbingiem i molestowaniem seksualnym".

Jak wynika z oświadczenia, ustalono, że na niepożądane zachowania zostały narażone trzy osoby. "Jako zadośćuczynienie, TVN S.A. zaoferuje tym osobom kwoty do wysokości 6-krotności ich miesięcznego wynagrodzenia" - czytamy w oświadczeniu.

Czytaj także: "Wprost" o redaktorze naczelnym "Faktów": Ciemna strona Kamila Durczoka

Czytaj także: Durczok pod lupą śledczych? Prokuratura zbada sprawę "białego proszku"

Ponadto, ze stacji odchodzi Kamil Durczok. W oświadczeniu napisano: "Podczas posiedzenia Zarządu, które miało miejsce 10 marca 2015 roku, Zarząd przyjął do wiadomości, że spółka TVN i pan Kamil Durczok osiągnęli wzajemne porozumienie w sprawie zakończenia współpracy ze skutkiem natychmiastowym".

Zobacz wystąpienie Kamila Durczoka w TOK FM dotyczące zarzutów o mobbing i molestowanie seksualne:

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA