fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Rynek pierwotny w Krakowie

W drugim etapie osiedla Bagry Park, niedaleko zalewu Bagry, deweloper zaplanował 11 budynków z 233 mieszkaniami o powierzchni od 38,3 do 104,37 mkw.
Materiały Inwestora
Mieszkania przy ul. Bagrowej w krakowskiej dzielnicy Podgórze można kupić już za 6 tys. zł za metr.

Inwestycję prowadzi spółka Atal. W drugim etapie osiedla Bagry Park, niedaleko zalewu Bagry, deweloper zaplanował 11 budynków z 233 mieszkaniami o powierzchni od 38,3 do 104,37 mkw. - od lokali z dwoma pokojami po mieszkania pięciopokojowe.

Ceny lokali wahają się od 6 tys. zł do 6,2 tys. zł za metr. Najtańszy jest metr największych lokali o powierzchni powyżej 75 mkw. Spółka Atal wprowadziła do sprzedaży także 195 miejsc garażowych oraz 97 zewnętrznych miejsc postojowych. Deweloper przewidział także komórki lokatorskie.

- Bagry Park to jedna z największych inwestycji spółki Atal w Krakowie. Osiedle powstanie w trzech etapach - opowiadają przedstawiciele dewelopera. Na osiedlu powstaną dwa place zabaw, altany ogrodowe, boisko do siatkówki.

W aktualnej krakowskiej ofercie firmy Atal, oprócz osiedla Bagry Park, jest sześć innych inwestycji. W budowie są Bronowice Residence IV oraz Bronowice Residence Domy, a także City Towers Czyżyny II.

Mieszkania są dostępne także w inwestycjach, które mają już pozwolenie na budowę. To City Towers Czyżyny I na osiedlu Lindego Park Bronowice oraz w inwestycji Nadwiślańska 11 Apartamenty, tuż obok Bulwarów Wiślanych.

Zakończenie pierwszego etapu Bagry Park jest planowane na drugi kwartał 2016 roku. Druga część tego osiedla ma być gotowa w drugim kwartale 2017. Za projekt odpowiada studio projektowe Ar-De Studio.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA