fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Świat

Sprzeda życie w Internecie

Fotorzepa, Ryszard Waniek Rys Ryszard Waniek
44-letni Brytyjczyk mieszkający w Australii postanowił rozpocząć nowe życie od sprzedaży na internetowej aukcji wszystkiego co posiada, nawet swojej dotychczasowej pracy.
– Chcę wyjść z domu tylko w tym, co mam na sobie, z portfelem i paszportem w kieszeni – mówi Ian Usher gazecie „The Times”. Mężczyzna nie ukrywa, że powodem takiej decyzji stał się miłosny zawód.
Do kupienia w sprzedaży wiązanej jest m.in. wart 400 tysięcy dolarów australijskich dom leżący na przedmieściach Perth, samochód, motor, skuter wodny i sprzęt do nurkowania. Co więcej, kupujący może objąć dotychczasową posadę Brytyjczyka w firmie handlującej dywanami. Jej właściciel zgodził się przyjąć zwycięzcę licytacji na dwutygodniowy okres próbny. – Prowadzę wspaniałe życie w jednym z najwspanialszych krajów świata – zachęca Ian Usher na stronie internetowej www.alife4sale.com. Aukcja rozpocznie się 22 czerwca od ceny wywoławczej 1 dolara. Mężczyzna szacuje, że na swoim dotychczasowym życiu zarobi pół miliona dolarów australijskich. – Potem pójdę na lotnisko i poproszę o pierwsze wolne miejsce w samolocie. Zobaczę, dokąd mnie życie zaprowadzi – zapowiada Brytyjczyk.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA