fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Działka koło Zalewu

Rzeczpospolita
Oferty domów i działek rekreacyjnych nie trafiają się często. Ale bywają rejony, w których jest ich wyjątkowo dużo, np. okolice Zalewu Zegrzyńskiego.
W Arciechowie wolno stojący domek letniskowy o powierzchni całkowitej 162 mkw. w dobrym stanie można kupić za 250 tys. zł (tabela „Co i za ile sprzedali warszawscy pośrednicy”). Został zbudowany w 1994 r. na działce o pow. 1200 mkw. Jest podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Piwnica i garaż zajmują 33 mkw., pomieszczenie gospodarcze – 12 mkw. Na parterze znajduje się pokój o pow. 20 mkw., kuchnia (8 mkw.) łazienka (4 mkw.) oraz schody na poddasze. Na górze są dwa pokoje: 13 i 19 mkw. oraz WC. Z większego pokoju jest wyjście na taras o pow. 8 mkw.
– Działka ma kształt zgrabnego prostokąta i jest bardzo dobrze utrzymana i malowniczo położona. To doskonałe miejsce nie tylko na wypoczynek, ale także do zamieszkania w ciepłych miesiącach roku, a nawet przez cały rok, po odpowiedniej adaptacji – mówi pośrednik. Z takiej możliwości korzysta coraz więcej osób. Poza Zalewem Zegrzyńskim w okolicy są działki rekreacyjne, lasy i łąki.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA