Liga hiszpańska: Messi-show w Sewilli

Barcelona wygrała na wyjeździe z Betisem Sewilla 4:1 w meczu 28. kolejki La Liga - relacjonuje Onet.

Aktualizacja: 18.03.2019 05:31 Publikacja: 18.03.2019 05:23

Bohaterem spotkania został Lionel Messi, który popisał się hattrickiem - relacjonuje Onet. Jedną bramkę dla Barcelony zdobył Luis Suarez, a honorowe trafienie dla Betisu zaliczył Loren.

Po wygranej Barcelona ma już na koncie 66 punktów - o 10 więcej niż drugie w tabeli Atletico Madryt.

Messi w spotkaniu z Betisem popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego w samo okienko bramki rywali - ten gol otworzył wynik spotkania. Messi jeszcze w pierwszej połowie podwyższył na 2:0 po podaniu Luisa Suareza.

Sam Suarez - po indywidualnej akcji - podwyższył na 3:0 w 63. minucie.

W 82. minucie honorowego gola dla Betisu potężnym uderzeniem z dystansu zdobył Loren. W 85. minucie wynik meczu ustalił Messi.

Real Betis - FC Barcelona 1:4 (0:2)

Bramki: Loren (82.) - Messi (18., 45., 85.), Suarez (63.)

2 / 3
Liverpool za burtą europejskich pucharów. W grze wciąż trzej Polacy
Pusty tron w Lidze Mistrzów. Dlaczego Manchester City nie obroni tytułu?
Liga Mistrzów. Znamy pary półfinałowe i terminy meczów
Xabi Alonso - honorowy obywatel Leverkusen
Manchester City - Real. Wielkie emocje w grze o półfinał Ligi Mistrzów, zdecydowały karne