fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Jest zwiastun finałowego sezonu "Gry o tron"

HBO
Ostatni, ósmy sezon serialu „Gra o tron" pojawi się za niewiele ponad miesiąc. Twórcy produkcji dbają, aby szczegóły jego fabuły nie ujrzały światła dziennego. HBO opublikowało oficjalny trailer produkcji.

Ostatni sezon „Gry o tron” jest dla wielu jedną z najbardziej wyczekiwanych premier serialowych w historii telewizji. Twórcy produkcji pilnie strzegą szczegółów jej fabuły. Aby zapobiec wyciekom, stworzyli oni nawet kilka alternatywnych wersji finału. Używali także urządzenia, wytwarzającego pole elektromagnetyczne, które uniemożliwiało niechcianym urządzeniom rejestrację tego, co dzieje się na planie.

Czytaj także: Badacze analizują "Grę o tron". Kto ma szanse na przetrwanie?

 

 

 

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun, na który długo czekali wszyscy fani serialu. Widzimy na nim zakrwawioną Aryę Stark biegnącą korytarzami Winterfell, wielką armię gotową do walki, czy Daenerys i Jona Snowa na smokach. Choć zwiastun ma zaledwie 1,5 minuty, trzyma w napięciu. 

Finałowy sezon "Gry o tron" będzie miał sześć odcinków. Każdy z nich został wydłużony do około 90 minut. Twórcy produkcji zapowiadają, że zakończenie ma być „słodko-gorzkie”. W mediach pojawiały się także informacje o tym, że śmierć ponieść mogą postacie pierwszoplanowe. 

Pierwszy odcinek 8. sezonu "Gry o tron" zadebiutuje 15 kwietnia 2019 w HBO i HBO GO.

Źródło: HBO
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA