fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wiosna

Sondaż: Komu partia Biedronia odbiera wyborców?

Fotorzepa, Michał Kolanko
W sondażu Kantar Millward Brown dla „Faktów” TVN i TVN24 partia Roberta Biedronia zdobyła 14 proc. głosów. Której partii Wiosna może odebrać najwięcej wyborców?

Prawo i Sprawiedliwość wygrałoby wybory do parlamentu, uzyskując poparcie 29 procent badanych w sondażu Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN.

Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie wygrałoby z Koalicją Obywatelską, mimo spadku poparcia. Poparcie dla Koalicji wyniosło bowiem w badaniu 20 procent.

Czytaj także: Schetyna: Nierealne propozycje Biedronia. Koncert życzeń

Beneficjentem spadku poparcia dla Koalicji Obywatelskiej jest Wiosna Roberta Biedronia. Partia, która w niedzielę miała swoją konwencję na warszawskim Torwarze, w sondażu Kantara uzyskała 14 procent.

Które ugrupowanie może stracić na rzecz Wiosny najwięcej wyborców. Zdaniem ankietowanych Koalicja Obywatelska. W badaniu Kantar Millward Brown dla „Faktów” TVN wskazało tak 28 proc. ankietowanych.

19 proc. wyborców wskazało Prawo i Sprawiedliwość, podobnie jak partie lewicowe - SLD i Razem. 34 proc. respondentów odpowiedziało "nie wiem/trudno powiedzieć".

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA