fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

"Gra o tron" będzie miała swój prequel

HBO
Ósmy, ostatni sezon bijącej rekordy popularności "Gry o tron", będzie miał premierę w kwietniu 2019 roku. Media obiegła informacja o prequelu hitowej produkcji.

Wszystko, co związane z „Grą o tron”, jest owiane tajemnicą. Większość aktorów nie wypowiada się na temat jego fabuły. Po tym jak wiele szczegółów fabuły wyciekało w internecie przed premierą poszczególnych odcinków siódmego sezonu, fabuły finałowych odcinków pilnie strzeże także HBO.

Czytaj także: Nowy spot "Gry o tron". Zdecydowanie różni się od innych 

 

Jak pisze „Hollywood Reporter”, nie inaczej jest również w przypadku prequela serii. Wiadomo jednak, że scenariusz pilotażowego odcinka do preqeula stworzy autor książek na podstawie których powstał serial, George R.R. Martin, oraz Jane Goldman, która pracowała wcześniej przy produkcjach takich jak „Gwiezdny pył” czy „Osobliwy dom pani Peregrine”. 

„Hollywood Reporter” podaje, że do obsady produkcji dołączyli między innymi Naomi Watts, Josh Whitehouse, Denise Gough, Naomie Ackie, Jamie Campbell Bower i Toby Regbo. 

Fabuła produkcji ma bazować na wydarzeniach, które miały miejsce tysiące lat przed przygodami bohaterów serialu „Gra o Tron”. Widzowie poznają historię Westeros od Ery Herosów, do najmroczniejszych czasów w świecie stworzonym przez R.R.Martina.

"Gra o tron" zadebiutowała na antenie HBO w 2011 roku. W ciągu 7 lat stała się jednym z najsłynniejszych seriali w historii stacji i całej telewizji. Ekranizacja powieści George'a R.R. Martina zyskała uznanie nie tylko w oficjalnych kanałach dystrybucji, ale także... u piratów. Hit HBO według raportu serwisu Torrentfreak przez sześć lat z rzędu okazywał się najchętniej ściąganym i nielegalnie udostępnianym serialem.

Źródło: Hollywood Reporter
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA