Liga Mistrzów: Koncert Borussii przeciw Atletico. PSG ratuje remis z Napoli

FC Barcelona pokonała Inter Mediolan 2:0. W składzie Katalończyków zabrakło kontuzjowanego Leo Messiego. Blisko zwycięstwa w Paryżu było Napoli. Cztery bramki w Dortmundzie straciło Atletico Madryt.

Publikacja: 24.10.2018 23:40

Arkadiusz Milik pojawił się na boisku w 84. minucie

Lionel Messi kontuzji doznał w ostatnim meczu ligowym i do gry wróci za trzy tygodnie. Bez Argentyńczyka w składzie FC Barcelona pokonała na własnym stadionie Inter Mediolan 2:0. Bramki strzelali Rafinha i Jordi Alba.

Blisko niespodzianki było w Paryżu. Napoli do 93. minuty prowadziło z PSG 2:1, ale wyrównującą bramkę zdobył Angel Di Maria. W drugiej połowie na boisku pojawili się Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.

Liverpool strzelił cztery bramki w meczu z Crveną Zvezdą Belgrad. Dwie bramki dla Anglików zdobył Mohamed Salah. Po jednym trafieniu dołożyli Roberto Firmino i Sadio Mane.

Wysokim zwycięstwem gospodarzy zakończyło się spotkanie Borussii Dortmund z Atletico Madryt. Hiszpanie przegrali 0:4, a cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał Łukasz Piszczek.

Porażki na własnym stadionie doznał Lokomotiw Moskwa, który przegrał z FC Porto 1:3. Całe spotkanie rozegrał Grzegorz Krychowiak.

We wcześniejszych meczach padły dwa remisy. Wynikiem 1:1 zakończył się mecz FC Brugge - AS Monaco, a 2:2 spotkanie PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur.

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie Galatasaray Stambuł - Schalke 04 Gelsenkirchen 0:0.