Liga Mistrzów: Bramka Lewandowskiego. Łzy Ronaldo

Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Benfikę Lizbona 2:0 w meczu 1. kolejki Ligi Mistrzów. 46. bramkę w tych rozgrywkach zdobył Robert Lewandowski. Pierwszą w karierze czerwoną kartkę zobaczył w Lidze Mistrzów Cristiano Ronaldo.

Publikacja: 19.09.2018 22:56

Robert Lewandowski ma już na koncie 46 bramek w Lidze Mistrzów.

Robert Lewandowski zdobył bramkę w 10. minucie meczu. Wynik spotkania w drugiej połowie ustalił Renato Sanches.

Kapitan reprezentacji Polski zdobył w Lidze Mistrzów już 46 bramek. Jest na 9. miejsce w klasyfikacji wszech czasów. Tyle samo goli zdobył Włoch Filippo Inzaghi.

Z dobrej strony pokazał się Wojciech Szczęsny, który w doliczonym czasie gry obronił rzut karny. Jego Juventus wygrał na wyjeździe z Valencią 2:0. Nieudany debiut w barwach włoskiego klubu w Lidzie Mistrzów miał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk ujrzał czerwoną kartkę. Decyzja sędziego wywołała sporo kontrowersji, a sam Ronald nie krył emocji schodząc z boiska.

W najciekawszym dzisiejszym meczu obrońcy tytułu Real Madryt pokonali Romę 3:0. Niespodziewanie Manchester City przegrał na własnym boisku z Lyonem 1:2. W lepszych nastrojach są kibice drugiego klubu z Manchesteru. "Czerwone Diabły" wygrały na wyjeździe z Young Boys 3:0.