fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński przechodzi kurację antybiotykową. Zabieg po wyborach

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Prezes PiS Jarosław Kaczyński zmaga się z infekcją bakteryjną i codziennie przyjmuje leki. Po wyborach samorządowych przejdzie operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego.

W maju Jarosław Kaczyński na kilka tygodni zniknął z życia publicznego. PiS informował, że ma to związek z kłopotami lidera partii z kolanem. Media informowały, że problem jest na tyle poważny, że prezes być może będzie musiał przejść operację, która może się wiązać nawet z sześciomiesięczną rehabilitacją.

- Prezes przeszedł zabieg na kolano. Teraz czeka go leczenie usprawniające i planowana rehabilitacja – poinformowała na konferencji prasowej w Sejmie Beata Mazurek.

Jak informuje "Super Express", Jarosław Kaczyński codziennie przechodzi dwugodzinną rehabilitację, a w związku z infekcją bakteryjną przepisano mu kurację antybiotykową.

Nie skończyły się także problemy z kolanem. Jeszcze w tym roku ma zostać przeprowadzony zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. 

Początkowo zabieg miał zostać przeprowadzony w wakacje, ale w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi, został przeniesiony na jesień.

Czy należy ujawnić stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego

Czy stan zdrowia lidera partii rządzącej powinien być znany publicznie? "Rzeczpospolita" przeprowadziła sondaż, z którego wynika, że prawie połowa badanych uważa, że stan zdrowia lidera partii rządzącej powinien być znany publicznie. 28 proc. ankietowanych jest przeciwnego zdania a częściej niż co czwarty nie ma opinii w tej sprawie. Czytaj więcej

Źródło: SE.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA