fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Ellen DeGeneres sprzedaje domek na plaży. Za niesamowitą sumę

materiały
Równowartość ponad 90 mln złotych trzeba zapłacić za domek na plaży w Kalifornii. Jego właścicielkami są Ellen DeGeneres i Portia de Rossi.

Dom nad samą plażą znajduje się w miejscowości Carpinteria i został wystawiony na sprzedaż za 24 mln dolarów czyli ponad 91 mln złotych.

DeGeneres kupiła dom w 2017 roku za 18,6 mln dolarów.

Drewniany dom o powierzchni około 650 metrów kwadratowych ma cztery sypialnie, 3 łazienki, jedną toaletę oraz duży salon z przeszkloną ścianą oraz siłownia - niemal ze wszystkich pomieszczeń widać ocean.

W głównej sypialni jest kominek oraz łazienka z całkowicie przeszkloną ścianą zewnętrzna przez która widać plażę i ocean. Do nieruchomości należy też kawałek plaży o długości niemal 24 metrów. Poza tym dom ma piękny drewniany taras z widokiem na ocean oraz taras na dachu a na tyłach domu prywatny ogród z paleniskiem kominkowym.

Na terenie działki jest jeszcze dodatkowy domek dla gości z jena sypialnią i dwoma łazienkami oraz kort tenisowy. Cała posiadłość ma powierzchnię ponad 4,5 tys. metrów kwadratowych.

Ellen DeGeneres jest znana z kupowania i sprzedawania domów. Magazyn "People" wyliczył, że w ostatnich 20 latach kupiła ponad 12 nieruchomości.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA