fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

ZUS zaprasza na Tydzien przedsiębiorcy

Fotorzepa
Od 23 do 27 listopada Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do wszystkich swoich placówek na „Tydzień przedsiębiorcy". Tegoroczne dni otwarte odbywają się pod hasłem „ZUS dla Biznesu". Chodzi o programy i udogodnienia, jakie ZUS oferuje przedsiębiorcom.

W jednym miejscu wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać wszelkie informacje związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Będą też mogli skorzystać z:

1. Bezpłatnych seminariów tematycznych:

- „Rozpoczynasz prowadzenie działalności – poznaj swoje prawa i obowiązki" – przekazywane będą informacje ułatwiające wypełnianie obowiązków związanych z prowadzeniem własnego biznesu, m.in. zasady rejestrowania działalności, zgłaszania do ubezpieczeń, opłacania składek czy też korzystania z narzędzi, jakie ZUS oferuje do sporządzania dokumentów ubezpieczeniowych,

- „Jakość danych a rozliczenie konta" – omawiany będzie m.in. wpływ wypełniania i korygowania dokumentów na rozliczenie konta płatnika składek w ZUS,

- „Rozliczanie i wypłata świadczeń" – przybliżone zostaną zagadnienia z zakresu ustalania uprawnień do świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, jak również ich wysokości i terminów wypłat.

2. Konsultacji dotycząc...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA