fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wiosna

Agnieszka Holland: Bez silnej Wiosny nie uda się wygrać z PiS

Twitter
- Życzę bardzo,a by władza w Polsce zmieniła się po październikowych wyborach. Bez silnej Wiosny nie uda się wygrać z PiS - mówi Agnieszka Holland, która na Twitterze tłumaczy, dlaczego przed wyborami do PE popiera Wiosnę Roberta Biedronia.

- Ja popieram właściwie wszystkie siły prodemokratyczne i proeuropejskie. Popieram bardziej kandydatów niż partie, tych których znam, którym ufam i co do których wiem, że będą realizować progresywny i taki proludzki, proeuropejski program - mówi Holland na początku nagrania umieszczonego na Twitterze.

Reżyser stwierdza następnie, że Wiosna "jest nową watrością w polskiej polityce". - I życzę jej żeby była mocną wartością. Dlatego że przyciąga i daje reprezentację zupełnie innym wyborcom niż tradycyjne partie centrowe, liberalne, czy nawet lewicowe - dodaje.

Holland wyjaśnia następnie, że jest jeszcze drugi powód, dla którego popiera Wiosnę.

- Życzę bardzo, aby władza w Polsce zmieniła się po październikowych wyborach. Bez silnej Wiosny nie uda się wygrać z PiS. Dla tych, którzy nie znajdują swojego miejsca gdzie indziej, Wiosna jest wielką szansą na to, żeby mieć wpływ na polską politykę - przekonuje reżyser.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA