fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Nowi prawnicy w kancelarii SPCG

Małgorzata Wielebska
Informacja Prasowa
Warszawski zespół kancelarii SPCG wzmocnił swoje kadry o dwoje ekspertów prawa bankowego mec. Małgorzatę Wielebską i mec. Michała Torończaka.

- Sukces w sektorze bankowym wymaga wielu elementów. Niektóre okazują się szczególnie cenne zwłaszcza w ciągle zmieniających się warunkach rynkowych i legislacyjnych. Jednym z nich jest dobra kancelaria prawna. Taka, która stale poszerza możliwości współpracy z bankami i dba o szerokie doświadczenie swoich pracowników - komentuje mec. Artur Zapała, partner kancelarii SPCG zarządzający oddziałem w Warszawie.

W ostatnim czasie do naszego siedmioosobowego zespołu prawa bankowego dołączyły kolejne dwie. Dzięki różnorodności doświadczeń i wszechstronnemu przygotowanie zespołu jesteśmy w stanie szybko odpowiedzieć na najbardziej zawiłe pytania i potrzeby klientów – zaznacza dr. Tomasz Spyra partner prowadzącym Zespół prawa bankowego.

Radca prawny Małgorzata Wielebska, to absolwentka prawa oraz zarządzania i ekonomii. OD 1998 do 2015 roku była związana z BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce pełniąc funkcje kierownika i dyrektora działu prawnego. Posiada doświadczenie w transakcjach kredytowych, produktach i usługach bankowych. Była odpowiedzialna za obsługę prawną Banku jako korporacji oraz doradztwo prawne we wszystkich transakcjach z udziałem Banku. Zajmowała się również zagadnieniami związanymi z prawem handlowym i transakcjami M&A.

Natomiast dr Michał Torończak ukończył Uniwersytet Warszawski i Szkołę Główną Handlową. Jako adwokat doświadczenie zdobywał zarówno w pracy w administracji państwowej (Pion, Nadzoru bankowego, Urząd Komisji Nadzoru Finansowego), jak i w międzynarodowej kancelarii prawnej. Jest również autorem kilku publikacji z zakresu prawa bankowego.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA