W kancelariach

DZP doradza przy strategicznym aliansie na rynku transportu publicznego

Fotolia.com
18 grudnia 2017 r. firma FlixBus ogłosiła integrację z Polskim Busem, należącym do spółki Souter Holdings Poland sp. z o.o.

Prawnicy DZP zapewnili kompleksową obsługę prawną dla spółek Souter Holdings Poland i Souter Investments Limited w procesie strukturyzacji, negocjacji i zamknięcia transakcji z niemiecką spółką FlixMobility GmbH.

Jest to jedna z istotniejszych i bardziej zauważalnych transakcji na rynku transportu drogowego –  dotyczy ona wyjątkowo rozpoznawalnej na polskim rynku marki Polskibus.com – komentuje Marcin Krakowiak, Szef i Partner w Praktyce Infrastruktury i Energetyki DZP.

Projekt wymagał nie tylko wieloaspektowych analiz od strony prawnej, ale także dogłębnej wiedzy i zrozumienia zasad funkcjonowania branży transportowej – dodaje Marcin Krakowiak.

Z ramienia DZP projekt prowadzili eksperci Marcin Krakowiak, Szef i Partner, Anna Glapa, Partner, Maciej Zajda, Associate przy wsparciu Jarosława Konecko, Senior Associate, Krzysztofa Dyby, Senior Tax Manager oraz Associates Sylwii Kucy i Tomasza Zielenkiewicza

Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL