fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Nowy adwokat i doradca podatkowy w K&L Gates w Warszawie

Paweł Chodziński
Informacja Prasowa
Do kancelarii prawnej K&L Gates dołączył jako Counsel, Paweł Chodziński, adwokat, doradca podatkowy.

Przed rozpoczęciem współpracy z K&L Gates Paweł Chodziński współpracował z warszawskim biurem innej międzynarodowej kancelarii prawnej a wcześniej z warszawskim i londyńskim biurem jednej z pięciu największych brytyjskich kancelarii prawnych. Dla praktyki podatkowej warszawskiego biura K&L Gates będzie to istotne wzmocnienie.

Paweł Chodziński jest adwokatem i doradcą podatkowym, który łączy wiedzę prawniczą z ekspertyzą podatkową, w ramach doradztwa transakcyjnego ze szczególnym uwzględnieniem rynku PE/VC, finansowego i ubezpieczeniowego, jak również w odniesieniu do transakcji nieruchomościowych. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z międzynarodowym planowaniem podatkowym oraz doradztwem w zakresie fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji z zaangażowaniem spółek krajowych, a także w ramach międzynarodowych grup kapitałowych.

Mec. Chodziński zajmuje się również pełnym spektrum zagadnień z zakresu etyki i compliance oraz przeciwdziałania praktykom korupcyjnym, a także postępowaniami dotyczącymi nadużyć oraz przestępstw podatkowych i gospodarczych. Posiada doświadczenie w zakresie doradztwa dotyczącego zagadnień związanych z przestępstwami karno-skarbowymi, jak również przestępstwami korporacyjnymi w tym również śledztwami wewnętrznymi oraz postępowaniami prowadzonymi przez organy państwa.

"Jest nam niezmiernie miło powitać mec. Pawła Chodzińskiego w naszym biurze w Warszawie" powiedział Maciej Jamka, Partner Administracyjny warszawskiego biura kancelarii K&L Gates. Podatki i compliance to dziedziny nierozerwalnie związane z działalnością naszych klientów i zależy nam na tym, aby mogli otrzymywać w tym zakresie porady prawne na najwyższym poziomie. Rozszerzenie i wzmocnienie praktyki w tym zakresie stanowi jeden z istotnych elementów strategii naszej kancelarii".

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA