fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Prestiżowe wyróżnienie dla Dyrektora Działu Prawnego Asseco Data Systems

Piotr Jakubowski
materiały prasowe
Piotr Jakubowski został wyróżniony w międzynarodowym rankingu GC Powerlist Central and Eastern Europe (Legal 500) wyłaniającym najlepszych prawników firmowych. Dyrektor działu prawnego Asseco Data Systems jest w tym zestawieniu jedynym polskim prawnikiem reprezentującym branżę IT.

The GC Powerlist to część prestiżowego zestawienia Legal 500, które od 30 lat wyłania najlepsze międzynarodowe kancelarie prawnicze. GC Powerlist od 4 lat skupia się na najlepszych/najbardziej innowacyjnych prawnikach reprezentujących działy prawne przedsiębiorstw. Ranking po raz pierwszy w historii objął region Europy Środkowo-Wschodniej. Rywalizacja uwzględniała 12 kategorii branżowych.

Piotr Jakubowski, dyrektor działu prawnego Asseco Data Systems SA otrzymał nominację w kategorii „Informatyka". Piotr został doceniony między innymi za umiejętność łączenia korporacyjnego doradztwa prawnego z podejściem biznesowym. Rekomendacja wskazuje, że „Piotr Jakubowski nie tylko rozumie najnowocześniejsze technologie, ale i otaczające je regulacje prawne, co umacnia jego pozycję jako jednego z najbardziej innowacyjnych polskich prawników in-house".

Piotr jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz School of IT Law na Uniwersytecie w Cambridge. W 1997 r. uzyskał dyplom sędziowski w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie, a w 2004 r. ukończył Aplikację Radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Od 2006 r. jest związany z Grupą Asseco, w której do 2016 pełnił funkcję prokurenta i dyrektora biura prawnego Asseco Poland, a od 2016 r. jest dyrektorem biura prawnego Asseco Data Systems.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA