fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Greenberg Traurig doradzał Gremi Media S.A. w procesie wejścia na NewConnect oraz przy pozyskaniu nowych inwestorów

Greenberg Traurig doradzał spółce Gremi Media S.A., wydawcy dzienników „Rzeczpospolita” i „PARKIETU Gazety Giełdy i Inwestorów”, w procesie ubiegania się o wprowadzenie akcji spółki do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Na rynek zostało wprowadzonych 1,1385 mln akcji Spółki, o wartości nominalnej 4 zł każda.

Kancelaria doradzała również w związku z procesem pozyskania nowych inwestorów dla Gremi Media S.A. W sierpniu i wrześniu 2017 r. KCI S.A. sprzedała ponad 264 tys. akcji Gremi Media S.A. stanowiących 15,5% kapitału zakładowego Spółki.

Ze strony warszawskiego biura Greenberg Traurig transakcję prowadzili: Partner Zarządzający biura w Warszawie Jarosław Grzesiak, Partner Ireneusz Matusielański oraz Partner Lokalny Karolina Dunin-Wilczyńska, wspierani przez Grzegorza Sochę (Associate).

Gremi Media to czołowa grupa medialna w Polsce z unikatowymi tematycznie mediami ekonomicznymi i biznesowymi oraz internetowym portfolio dla profesjonalistów i menadżerów wysokiego szczebla. Spółka jest największą platformą medialną w segmencie Biznes-Finanse-Prawo.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA