fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria DZP wzmacnia swój zespół compliance

Krzysztof Krak
Informacja Prasowa
Z początkiem października do zespołu kancelarii DZP na stanowisko Counsel dołączył Krzysztof Krak, który specjalizuje się w zakresie rozwiązań compliance oraz systemów przeciwdziałania korupcji i nadużyciom.

Krzysztof Krak jest doświadczonym ekspertem w zakresie wdrażania rozwiązań analitycznych w obszarze organizacyjnym, szkoleniowym i informatycznym.

Zanim dołączył do DZP, pełnił funkcję Dyrektora Gabinetu Szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego, gdzie nadzorował działania edukacji i prewencji antykorupcyjnej prowadzonej przez Biuro oraz koordynował i aktywnie uczestniczył w realizacji zadań "Rządowego Programu Przeciwdziałania Korupcji na lata 2014-2019". Wcześniej, od 2006 roku, zajmował stanowisko Dyrektora Departamentu Analiz. Przez lata pracował w Komendzie Głównej Policji, gdzie m.in. koordynował realizację działań w ramach współpracy międzynarodowej i funkcję Szefa Krajowego Biura Interpol.

Autor publikacji i prelegent na wielu konferencjach i seminariach na temat zwalczania i zapobiegania korupcji.

Ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, studia prawnicze na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia na kierunku Integracja i Bezpieczeństwo Europejskie w Wyższej Szkole Humanistycznej.

Compliance, czyli zarządzanie zgodnością to specjalizacja, która w kancelarii DZP działa od wielu lat, ale swoje formalne struktury ukształtowała 2 lata temu. To zespół specjalistów, którego pracami kierują dr Anna Partyka-Opiela i dr Joanna Schubel. Skuteczne systemy compliance to pierwsza linia obrony przedsiębiorstw przed ryzykami naruszeń. Nad przestrzeganiem procedur zgodności czuwa zespół doświadczonych ekspertów DZP, którzy doradzają w ramach aż 12 specjalizacji prawa.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA