Witold Sławiński jest adwokatem specjalizującym się w inwestycjach infrastrukturalnych i kontraktach związanych z takimi inwestycjami. Świadczy pomoc prawną w procesach inwestycyjnych i kontraktach budowlanych dla firm sektora budowlanego, w szczególności dla podmiotów z branży automatyki budynkowej. Zajmuje się również reprezentowaniem klientów w sprawach spornych i doradztwem w zakresie umów handlowych, w szczególności umów o roboty budowlane. Wspiera wykonawców i zamawiających w toku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz reprezentuje klientów przed KIO. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie prawnym przy realizacji dużych projektów infrastrukturalnych dotyczących zamówień publicznych związanych z budową dróg i autostrad. Jest autorem licznych publikacji z zakresu prawa zamówień publicznych oraz prawa cywilnego. Ukończył podyplomowe studia LL.M. z zakresu prawa międzynarodowego i porównawczego w Chicago–Kent College of Law, Illinois Institute of Technology.

Adriana Gostępska jest adwokatem specjalizującym się w prawie zamówień publicznych, prawie budowlanym oraz obsłudze korporacyjnej podmiotów gospodarczych. Posiada doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem opracowywania i negocjowania umów handlowych, głównie umów o roboty budowlane, opiniowania umów oraz rejestrowania spółek. Wspiera wykonawców w zawieraniu umów w trybie prawa zamówień publicznych oraz zamawiających w wyborze wykonawcy. Doradza w negocjacjach w przedmiocie zmiany umowy oraz innych pertraktacjach biznesowych. Reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych i arbitrażowych przez KIO. Jest aktywnym członkiem samorządu zawodowego adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie oraz autorką publikacji z zakresu prawa zamówień publicznych i prawa cywilnego.

Jak podkreśla Konrad Schampera, Partner Zarządzający w SDZLEGAL SCHINDHELM, - wzmocnienie zespołu Kancelarii o dwóch doświadczonych prawników z zakresu prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, inżynierii i projektów infrastrukturalnych jest skutkiem decyzji wspólników, związanej z budową silnej praktyki prawa budowlanego oraz rozbudową warszawskiego oddziału Kancelarii.

Podyktowane to jest między innymi potrzebami licznych klientów Kancelarii mających siedzibę w Warszawie.