fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Radosław Graboś obejmuje stanowisko Head of Tax w kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy

Radosław Graboś
materiały prasowe
Do zespołu kancelarii prawnej Brysiewicz i Wspólnicy dołączył doradca podatkowy – Radosław Graboś – obejmując stanowisko Head of Tax. To kolejny krok kancelarii w kierunku stworzenia kompleksowej oferty usług. Do tej pory kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy kojarzona była głównie z takimi specjalizacjami jak pomoc publiczna, energetyka i infrastruktura, restrukturyzacje, spory korporacyjne czy nowe technologie.

Radosław Graboś jest absolwentem Prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim, Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz abiturientem Europejskiej Akademii Dyplomacji. Swoje doświadczenie zdobywał w międzynarodowych firmach audytorskich, z tzw. „wielkiej czwórki", krajowych firmach konsultingowych oraz renomowanych kancelariach prawnych. Posiada doświadczenie w obsłudze podatkowej podmiotów gospodarczych - krajowych, jak i międzynarodowych grup kapitałowych.

W swojej praktyce zawodowej Radosław Graboś obsługiwał międzynarodowe transakcje towarowe w zakresie podatku VAT oraz doradzał klientom w obszarze podatków dochodowych, w szczególności podatku CIT. Przygotowywał dokumentacje cen transferowych czy benchmarki ekonomiczne transakcji wewnątrzgrupowych. Graboś doradzał także przy bieżącej obsłudze podatkowej podmiotów gospodarczych działających na terenie specjalnych stref ekonomicznych. Posiada doświadczenie w reprezentacji spółek przed organami administracji skarbowej.

Cieszymy się, że Radosław Graboś stanie na czele działu, który uzupełni dotychczasową ofertę kancelarii. Mamy ambicję stać się kompleksowym dostawcą usług prawnych na lokalnym rynku. Zależy nam na bliskich, partnerskich relacjach z klientami. Naszą przewagą jest znajomość i zrozumienie ich biznesu, a ta wiedza przekłada się na wysoką jakość i skuteczność proponowanych przez nas rozwiązań – tłumaczy partner zarządzający Krzysztof Brysiewicz.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA