fbTrack
REKLAMA

W kancelariach

Partner Zarządzający PSM Legal Aleksandra Petrykowska doradzała Michalowi Rusieckiemu w prywatnej inwestycji w Brand New Galaxy

Partner Zarządzający PSM Legal Aleksandra Petrykowska doradzała Michalowi Rusieckiemu w prywatnej inwestycji w holding marketingowo-technologiczny Brand New Galaxy

Radca Prawny Aleksandra Petrykowska koordynowała proces inwestycji prywatnej Michala Rusieckiego w Brand New Galaxy (BNG) oraz po zakończeniu doradztwa transakcyjnego została powołana na funkcję wice-przewodniczącego Rady Nadzorczej BNG.

Michal Rusiecki to partner zarządzający w Enterprise Investors, najstarszym i jednym z największych funduszy private equity w Europie Środkowo-Wschodniej.

BNG jest niezależnym holdingiem zrzeszającym 11 agencji marketingowych i technologicznych specjalizujących się w komunikacji cyfrowej i e-commerce, założonym w Warszawie w 2017 roku. Firma liczy obecnie ponad 500 pracowników i ma siedziby na trzech kontynentach. Pomimo pandemii, BNG nie zredukowała zatrudnienia ani wynagrodzeń i zamknęła rok z około 100 mln zł przychodów wydając na inwestycje około 15 mln zł. BNG współpracuje m.in. z Bayer, 3M, Coty oraz prowadzi kampanię na Amazonie w skali globalnej.

Materiał Promocyjny

 

REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA