fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Transport

Carfree - opinie klientów na temat wypożyczanych samochodów.

Wypożyczanie samochodów staje się coraz popularniejsze, dlatego w naszym kraju powstaje coraz więcej wypożyczalni. Można w nich zamawiać samochody stacjonarnie i online, co stanowi dużą wygodę. Wiele z nich ma siedziby w różnych miastach, a czasami nawet kilka punktów obsługi klienta w jednej miejscowości.

Jedną z ciekawszych ofert dla swoich klientów przygotowała wypożyczalnia samochodów carfree.pl. Co warto wiedzieć na temat wypożyczania samochodów w tej wypożyczalni i jakie są opinie klientów na temat wypożyczonych samochodów?

Jaką flotą dysponuje wypożyczalnia?

Wypożyczalnia carfree.pl ma bardzo dobrze przygotowaną flotę samochodów. Znajdują się w niej pojazdy praktycznie ze wszystkich dostępnych klas aut osobowych. Można tutaj też wypożyczyć samochody dostawcze. Bardzo dużą popularnością cieszą się ekonomiczne samochody miejskie, które z reguły wypożyczane są na kilka dni lub nawet godzin przez osoby podróżujące służbowo. Są też samochody przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, które często potrzebują samochodu komfortowego, bezpiecznego, ale także z pojemnym bagażnikiem.

Wybór odpowiedniego samochodu jest ułatwiony poprzez przejrzysty podział na stronie internetowej. Wszystkie dostępne samochody są pokazane i posegregowane na segmenty odpowiadające ich klasom. Jest to szczególne udogodnienie dla osób, które chcą zarezerwować samochód online. System takiej rezerwacji pozwala sprawdzić, czy pojazd będzie dostępny na czas, w którym będziemy podróżować, a także zarezerwować go. Dzięki czemu klienci mają pewność, że na miejscu będzie na nich czekał samochód, który będzie spełniał ich oczekiwania.

Jakie opcje wypożyczenia oferuje carfree.pl?

Podobnie jak inne wypożyczalnie, także i ta w swojej ofercie ma kilka opcji wynajmu. Dzięki czemu klient może wybrać najlepszą dla siebie. Standardowa oferta to wynajem krótkoterminowy, czyli wynajęcie samochodu na okres do jednego miesiąca. Kolejna propozycja to wynajem średniookresowy na okres od jednego miesiąca do dwóch lat. Ostatnia opcja jest skierowana głównie do firm, gdyż jest to wynajem długoterminowy, czyli na czas powyżej dwóch lat.

Istnieje też możliwość wynajęcia busów do przewozu osób. Jest to szczególnie ciekawa propozycja dla firm, które organizują dojazd dla swoich pracowników mieszkających z dala od siedziby firmy. Ta opcja może zainteresować również osoby, które chcą zorganizować przejazd gości ślubnych z kościoła czy urzędu do miejsca uroczystości weselnych czy też organizujących wycieczki fakultatywne dla niewielkiej grupy osób.

W firmie istnieje też możliwość zamówienia samochodu zastępczego w razie wypadku. Koszt takiego samochodu pokrywany jest z OC sprawcy.

W firmie można wypożyczyć również akcesoria, które znacznie usprawniają podróż, a także poprawiają jej bezpieczeństwo. W poszczególnych oddziałach warto zapytać się między innymi o GPS czy o foteliki samochodowe dla dzieci z różnych przedziałów wagowych.

Carfree – opinie klientów

O tym, że firma działa sprawnie i jest godna zaufania świadczyć mogą opinie jej klientów. Osoby, które korzystały już z usług Carfree cenią sobie przede wszystkim wysoka jakość obsługi klienta, a także dobry stan udostępnianych samochodów. Nie bez znaczenia jest również to, że jest bardzo szeroki wybór pojazdów, dzięki czemu praktycznie każdy może dobrać samochód w pełni odpowiadający jego wymaganiom. Klienci oprócz samochodów cenią sobie także przejrzyste zasady korzystania z usług wypożyczalni. A także to, że można zarezerwować samochód poprzez stronę internetową.

Od osób, które korzystały z różnego rodzaju samochodów oferowanych w tej wypożyczalni, można usłyszeć również potwierdzenie tego, że wszystkie, zawsze są w dobrym stanie technicznym, dzięki czemu można czuć się bezpiecznie na drodze. A gdy wystąpią jakieś problemy, można liczyć na pomoc pracowników wypożyczalni.

Na najczęściej zadawane pytania odpowiedzi udostępnione zostały w dziale FAQ przykładowo dotyczące kwestii paliwowych czy wyjazdów wypożyczonym samochodem poza granice kraju. Jednak zawsze dostępna jest osoba online, która udziela sprawnie odpowiedzi na wszelkie pytania. Co również sobie bardzo cenią klienci. Można też bez problemu zadzwonić do wybranej przez siebie wypożyczalni i zapytać o ważne dla klienta kwestie i zawsze uzyska się wyczerpujące odpowiedzi.

Gdzie można wypożyczyć samochód w wypożyczalni Carfree?

Firma ma swoje oddziały w największych miastach w Polsce. Jej oddziałów można szukać między innymi w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Szczecinie, Kielcach, Radomiu, Lublinie czy Poznaniu. Z reguły wypożyczalnie umiejscowione są przy lotniskach, gdzie najczęściej pojawiają się klienci zainteresowani wynajęciem samochodu. Jednak można też umówić się na podstawienie samochodu w wybrane przez siebie miejsce. Trzeba tutaj jednak liczyć się z tym, że będzie to dodatkowy koszt doliczony do ceny wynajmu. Cena takiej usługi uzależniona jest to tego, na jak długo będzie wynajęty samochód.

Uwaga Carfree radzi

Przed wynajęciem samochodu warto przygotować sobie krótką listę wytycznych, jakie powinien spełnić nasz samochód. Np.
• Gdy czeka nas podróż z dzieckiem w foteliku, warto wybrać pojazd posiadający system mocowania ISOFIX.
• Jeśli natomiast czeka nas podróż w wakacje, możemy z dużym prawdopodobieństwem założyć, że natrafimy na upały – wówczas nieoceniony będzie samochód posiadający klimatyzację.

Stosując się do tych prostych wskazówek unikniemy niepotrzebnych rozczarowań i stresujących sytuacji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA