fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Aktorka z "Gry o Tron": Po finale widzowie będą potrzebowali terapii

HBO
Aktorka Gwendoline Christie, Brienne z Tarthu w serialu "Gra o Tron", powiedziała, że fani mogą potrzebować terapii po dramatycznym zakończeniu ostatniego sezonu.

Ostatni, ósmy sezon "Gry o Tron" będzie miał swoją premierę w przyszłym tygodniu. Napięcie wśród fanów budują aktorzy występujący w serialu. 

Emilia Clarke, która w serialu HBO wciela się w rolę Daenerys Targaryen, przyznała, że uroniła kilka łez podczas kręcenia ostatnich scen ze swoim udziałem w serialu.

Glos zabrała również Gwendoline Christie. - Końcówka spowoduje, że cały świat ruszy w poszukiwanie profesjonalnej pomocy - powiedziała aktorka.

Emilia Clarke dodała również, że ostatni sezon przebije poprzednie. - Wszystko jest większe od tego, co do tej pory zrobiliśmy. Dziesięć razy większe. Jakby wszystko było na sterydach - powiedziała.

Christie, która w serialu gra potężną wojowniczkę, powiedziała, że jej postać jest zaangażowana w ruch o postrzeganiu kobiet w inny sposób.

Premiera ósmego, finałowego sezonu "Gry o tron" zaplanowana jest na 14 kwietnia. Ostatni sezon serialu ma liczyć sześć odcinków.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA