fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telekomunikacja i IT

Bloober Team bliżej dużego parkietu

Bloomberg
Dom Maklerski BOŚ i kancelaria prawna K&L Gates LLP odpowiedzialne będą za przygotowanie prospektu emisyjnego związanego z przeniesieniem notowań akcji spółki na GPW. Przejście na rynek regulowany nie będzie połączone z nową emisją akcji.

- Miejsce Bloober Team jest w gronie najlepszych i największych spółek z branży, dlatego przenosiny na GPW to była dla nas tylko kwestia czasu. Wybraliśmy znakomitych i sprawdzonych partnerów, co powinno pomóc w sprawnym przygotowaniu prospektu i przeniesieniu notowań - zapowiada Piotr Babieno, prezes producenta gier.

Firmą doradczą odpowiedzialną m.in. za przejście spółki na międzynarodowe standardy rachunkowości jest Deloitte. Jak tłumaczą w Bloober Team przeniesienie notowań z NewConnect ma charakter techniczny i nie jest związane z emisją nowych akcji.

Spółka podała również, że w ramach ogłoszonych w środę wyników projektu GameINN, prowadzonego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, krakowski game developer pozyskał ponad 10.2 mln zł dofinansowania. Środki te zostaną przeznaczone na „opracowanie samouczącego się systemu automatycznego modelowania spersonalizowanych wariantów rozgrywki w czasie rzeczywistym w grach z gatunku horror, w oparciu o interpretację reakcji i psychologii gracza”.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA