fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

TURYSTYKA Popularne

Masz biuro podróży lub restaurację? Te warsztaty są dla ciebie

Fot. Pixabay
Gastronomia i turystyka zrównoważona to tematy warsztatów dla polskich firm z branży spożywczej i turystycznej, na które zaprasza Grecka Narodowa Organizacja Turystyczna.

Warsztaty B2B „Greek alternative tourism” (grecka turystyka alternatywna) odbędą się od 8 do 10 grudnia, w tym roku, z powodu pandemii, online, na platformie „Live on”. Tematem wiodącym, oprócz turystyki alternatywnej (czyli zrównoważonej, jak wyjaśnia organizator na stronie internetowej), będzie gastronomia. Swoje produkty i usługi zaprezentują między innymi producenci i eksporterzy żywności i napojów i regionalne organizacje turystyczne.

Grecy zapraszają do udziału polskich touroperatorów zainteresowanych produktami turystyki zrównoważonej i firmy z branży spożywczej: importerów, hurtownie, sklepy, restauracje. Uczestnicy z Grecji i Polski będą mogli również porozmawiać ze sobą. Na zakończenie organizatorzy wylosują nagrody dla uczestników. Aby wziąć udział w warsztatach, należy się zarejestrować tutaj.

Wydarzenie organizuje firma Tourism Media & Events, a patronują mu greckie Ministerstwo Turystyki, Grecka Narodowa Organizacja Turystyczna i ambasada Grecji w Warszawie.

Więcej informacji: https://greekalternativetourism.gr
Program: https://gatgw-pl.liveon.tech/sessions
Lista uczestników z Grecji: https://gatgw-pl.liveon.tech/exhibitors

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA